Referencie

Matej Zámečník

Zuzana má dobrý planning úloh. Vždy si spoločne zavoláme a vyjasníme si presne zadanie z mailu, čím nedochádza k nedorozumeniam.

Jej systematickosť a ľudský prístup sú benefity, ktoré nielen posúvajú môj projekt, ale sú aj kľúčové
k spokojnosti so zadanými úlohami. Vrelo odporúčam.

Gabriela Koleková

So Zuzanou sme spolu pracovali v spoločnostiach Philip Morris Slovakia a adidas Group. Je expertným používateľom Excelu a PowerPointu, vie pripraviť ukážkové prezentácie pre vrcholový manažment,
v slovenčine i v angličtine. Vyniká aj v projektovom manažmente, v plánovaní, koordinácii
a organizovaní rôznych podujatí, konferencií či školení. Vie predvídať, dodržiavať termíny a veľmi efektívne komunikovať.

Ľuboš Bahorec

Veľmi mi pomohlo, keď Zuzka prevzala na seba organizovanie vzdelávacích víkendov Toastmasters. Dokáže to byť náročné, najmä na čas a tiež pozornosť. Oceňujem jej samostatnosť, organizačné schopnosti, 
od propagácie cez komunikáciu a doladenie programu, až po finálne vyhodnotenie. Po celý čas bola akčná
a k dispozícii. Pre mňa skvelá skúsenosť.

Matej Zámečník

Zuzana má dobrý planning úloh. Vždy si spoločne zavoláme a vyjasníme si presne zadanie z mailu, čím nedochádza k nedorozumeniam. Jej systematickosť a ľudský prístup sú benefity, ktoré nielen posúvajú môj projekt, ale sú aj kľúčové k spokojnosti so zadanými úlohami. Vrelo odporúčam.

Gabriela Koleková

So Zuzanou sme spolu pracovali v spoločnostiach Philip Morris Slovakia a adidas Group. Je expertným používateľom Excelu a PowerPointu, vie pripraviť ukážkové prezentácie pre vrcholový manažment, v slovenčine i v angličtine. Vyniká aj v projektovom manažmente, v plánovaní, koordinácii a organizovaní rôznych podujatí, konferencií či školení. Vie predvídať,  održiavať termíny a veľmi efektívne komunikovať.

Ľuboš Bahorec

Veľmi mi pomohlo, keď Zuzka prevzala na seba organizovanie vzdelávacích víkendov Toastmasters. Dokáže to byť náročné, najmä na čas a tiež pozornosť. Oceňujem jej samostatnosť, organizačné schopnosti, od propagácie cez komunikáciu a doladenie programu, až po finálne vyhodnotenie. Po celý čas bola akčná a k dispozícii. Pre mňa skvelá skúsenosť.

Scroll to Top